Арт-вечорниці

//Арт-вечорниці
Арт-вечорниці 2017-09-14T15:09:33+00:00
Дуже часто в потоці повсякденного життя ми забуваємо зупинитися, озирнутися навколо і насолодитися моментом. Скільки всього ми намагаємося встигнути зробити — робота, сім’я, справи домашні … Як багато часу просто пролітає повз в щоденних  турботах. Але часом так не вистачає побути з собою, відчути, приділити час собі коханій. За суєтою ми забуваємо про свої таланти або, можливо, ще не відкриті здібності, про свою красу та усмішку, ми втрачаємо впевненість в собі і надію на те, що можна побудувати нові відносини або відродити старі почуття.
Ми запрошуємо вас відвідати Арт-вечорниці та відкрити для себе казковий світ творчості, знайти натхнення для нових звершень і відкрити завісу чарівництва.

Що таке «арт-вечорниці»?

Це простір, який створено спеціально для жінок, перебуваючи тут, Ви можете об’єднати все найкорисніше для себе — спілкування, поради, натхнення та підтримку.

У приємній затишній атмосфері, за чашкою чаю, Ви зможете розповісти, поділитися і обговорити питання, які Вас турбують, знайти друзів і відповіді на Ваші питання, отримати любов, увагу і підтримку!

Арт-вечорниці створені для жінок, які люблять свій особливий жіночий світ, хочуть отримати цінні знання, бажають зробити своє дозвілля корисним і цікавим.

Проект складається з циклу тренінгів і семінарів, присвячених різним темам оснований на методах арт-терапії, а також різних майстер-класів «Hand Made». У Вас є можливість вибрати для себе те, що становить сферу Ваших інтересів.

Арт-терапія – дивовижний,  потужний і красивий спосіб відкривати нові грані себе, побачити оновлену себе, повну енергії і можливостей для реалізації будь-яких бажань.

Арт-терапія — це не тільки малювання з використанням фарб і пастельних крейди. Список інструментів арт-терапії величезний: музика, маски, створення талісманів і прикрас, малювання мандал, складання колажів і складання казок і віршів.

Навіщо потрібні заняття з арт-терапії?

Вони допомагають розвинути необхідну вміння для кожної жінки — висловлювати почуття, довіряти собі і радіти життю. 

Головна інвестиція, яку ви робите, це інвестиція у ваше щасливе життя.

Відвідуючи «Арт-вечорниці»  ви зможете:

  • Краще зрозуміти себе;
  • Відкрити в собі новий потенціал;
  • Знайти відповіді на ваші таємні питання;
  • Зрозуміти ваші справжні бажання;
  • Навчитися справлятися з негативними почуттями.
Дівчата, якщо ви хочете конструктивного, надихаючого спілкування, ми будемо раді бачити вас в нашому клубі. Давайте зустрічатися, спілкуватися, примножувати радість, щастя, творчість, ефективність і жіночу силу! Адже жінка — як світильник: чим наповнена, то і випромінює навколо.
 
Попередній запис обов’язковий, по телефону або  в дірект:

Зустрічі проводяться кожен третій вівторок. 
Тривалість зустрічі — 2 години, початок о 19:00.
Вартість участі — 150 грн.