Арт дівич-вечір, день народження, корпоратив

Нестандартна ідея. Яскраві емоції. Для будь-якого рівня підготовки.

Творчий майстер-клас «тільки для своїх» або цілий арт-корпоратив? По одному з уже розроблених сценаріїв або по створеному індивідуально для вас?

Арт-терапія (поєднання творчості і психології) дозволяє оригінально відсвяткувати будь-яку подію, згуртувати колектив, дає можливість поспілкуватися з собою та іншими, задуматися про важливе і наповнитися позитивними емоціями.

У процесі будь-який учасник може на якийсь час відчути себе дитиною. Малювати, ліпити і клеїти, як підкаже фантазія, висувати ідеї, придумувати нові образи, острови, країни і світи. Відчути себе важливим і потрібним, відчути зв’язок зі своїм внутрішнім Я і розкрити в собі творчі здібності.

Нестандартний, цікавий, що запам’ятовується, легкий і веселий процес прекрасно підійде для святкування дня народження в колі близьких і рідних, тімбілдінга або корпоративу в колі колег, дівич-вечора і будь-якого іншого заходу.

Тут немає місця критиці і оцінками, на відміну від уроків образотворчого мистецтва в школі. Вже через 5 хвилин після початку від обмеженості не залишиться і сліду – ви зможете абсолютно вільно творити, висловлюючи свої думки, почуття і відчуття за допомогою квітів, образів і форм. А скільки залишиться вражень!

Ідеально підійде для будь-якого віку!

Скільки людей можна запросити?

Від 3 до 10 чоловік. Якщо вас більше, дайте знати, що-небудь придумаємо;)

Що потрібно мати з собою?

Тільки гарний настрій. Про все інше я подбаю сама.

Де проходить захід?

За вибором – або на вашій території, або я підберу локацію сама. У другому випадку оренда оплачується додатково.

Який сценарій заходу?

Програма підбирається під вас, ваші бажання і завдання. Я буду рада запропонувати вам як мінімум 3 вже готових сценарію або розробити захід спеціально під запит.

Вартість заходу?

Від 150 грн з людини. Залежно від формату.

ВАРІАНТИ СЦЕНАРІЇВ

Колаж бажань

Дієвий спосіб подивитися на себе і свої бажання з боку. Виконується в команді із загальним обговоренням. Захоплюючий захід, до якого ніхто не буде байдужий.

Амулет на щастя

Творче занурення і створення картинки свого щасливого амулету, образ якого ви перенесете на глиняну заготовку. Неповторний процес та відмінний шанс відчути себе справжньою чарівницею!

Колесо життя

Групова робота з елементами коучингу і арт-терапії. Можливість проаналізувати всі сфери свого життя, створити своє власне життєве колесо і прописати цілі за обраними сферам.

Лист в пляшці

Давно писали листи на папері? А листи собі? Відмінний спосіб отримати важливу пораду, підтримку або підказку, а також  випробувати таку техніку як вітражний розпис скла.

Замовити арт дівоч-вечір: